Výroba nástrojů pro tváření kovů a forem

Zabýváme se výrobou nových forem pracujících ve strojírenském průmyslu, zejména pro oblasti lisoven plechů, kováren, lisoven pryží, lisoven plastu ,montážních závodů atd.. Zajišťujeme konstrukci, návrh forem a následnou výrobu a servis.

Vyrábíme náhradní díly do lisovacích nástrojů, tvářecích nástrojů a forem.

Zabýváme se renovací střižných nástrojů, tvarových částí nástrojů a forem

s cílem využít a zvýšit životnost forem.

 

Nové formy vyrábíme z vlastního návrhu a konstrukce dle požadavku zákazníka, tak i dle výrobní dokumentace dodané zákazníkem. Pro nástroje používáme celou škálu moderních nástrojových materiálů od zahraničních dodavatelů, jež přináší zákazníkům efektivní využití životnosti nástrojů a forem. Konvenční třískové technologie výroby nástrojů si zajišťujeme vlastním strojním prarkem, nekonvenční technologie a tepelné zpracování formou zajišťujeme kooperací.

 

Renovace nástrojů a forem provádíme za účelem oprav poškozených částí nástrojů nebo za účelem zvýšení životnosti a celkové využitelnosti nástrojů. Provádíme navařování tvrdokovovými návary metodami MIG,MAG, TIG a plasmou. V oblasti navařování zúročujeme výhradní spolupráci s fa. CASTOLIN CZ. Po navaření provádíme jak tepelné zpracování tak i následné opracování do původního tvaru části forem.

13
14
15
16
16
16
17
18
19
19
2
2
2
2
2
3
3
4
4
4
5
5
5
5
5
51
6
6
6
7
7
7
7